Vremenska prognoza - Punta Nera
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -5 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 97% |
|
| 5h |
 |
| -5 °C |
| 0,19 |
| 98% |
|
| 8h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -4 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -5 °C |
| 2,75 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| -5 °C |
| 1,91 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -6 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,94 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| -7 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -6 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -5 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -4 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -5 °C |
| 1,22 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| -5 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -5 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,29 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| -5 °C |
| 0,15 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| -6 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -6 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -6 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 23h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 11% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -6 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 6% |
|
| 5h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 2% |
|
| 8h |
 |
| -2 °C |
| 0,02 |
| 35% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0,02 |
| 84% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 0,06 |
| 98% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 0,06 |
| 86% |
|
| 20h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 59% |
|
| 23h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 36% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -5 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 24% |
|
| 5h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 7% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 28% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 0,05 |
| 71% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 0,05 |
| 94% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 0,03 |
| 43% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0,25 |
| 95% |
|
| 23h |
 |
| -2 °C |
| 0,25 |
| 96% |
|
Vremenska prognoza za 2847 metara visok vrh Punta Nera.