Vremenska prognoza - Radelspitz - Cima Rodella
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -1 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,51 |
| Oblačnost: | 93% |
|
| 5h |
 |
| -2 °C |
| 0,03 |
| 96% |
|
| 8h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -2 °C |
| 3,58 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| -3 °C |
| 2,91 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -3 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,72 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| -4 °C |
| 0,26 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -2 °C |
| 0,85 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| -3 °C |
| 0,59 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -3 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,28 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| -3 °C |
| 0,22 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| -4 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -3 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -3 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 20h |
 |
| -2 °C |
| 0,02 |
| 50% |
|
| 23h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 43% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -4 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 38% |
|
| 5h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 25% |
|
| 8h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 49% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 0,03 |
| 95% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 0,03 |
| 89% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 72% |
|
| 23h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 41% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -2 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 23% |
|
| 5h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 18% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0,02 |
| 51% |
|
| 11h |
 |
| 3 °C |
| 0,05 |
| 84% |
|
| 14h |
 |
| 4 °C |
| 0,05 |
| 96% |
|
| 17h |
 |
| 3 °C |
| 0,02 |
| 52% |
|
| 20h |
 |
| 2 °C |
| 0,3 |
| 81% |
|
| 23h |
 |
| 1 °C |
| 0,3 |
| 96% |
|
Vremenska prognoza za 2422 metara visok vrh Radelspitz - Cima Rodella.