Vremenska prognoza - Rattendorf
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 78% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 8h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 11 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 10 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 10 °C |
| 3,47 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 9 °C |
| 2,92 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Oborine (mm/h): | 2,6 |
| Oblačnost: | 98% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 1,42 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 10 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 8 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 8 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 10 °C |
| 0,35 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 0,62 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,67 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0,35 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 9 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 13 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 97% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 7 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 23% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 3% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 31% |
|
| 11h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 76% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 0,02 |
| 76% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 0,05 |
| 73% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 0,05 |
| 64% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 21% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 8 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 2% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 6% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 42% |
|
| 11h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 86% |
|
| 14h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 75% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 0,02 |
| 59% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 0,02 |
| 69% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 67% |
|
Vremenska prognoza za vas Rattendorf.