Vremenska prognoza - Rauchkopf
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,75 |
| Oblačnost: | 88% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0,29 |
| 87% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 2,51 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 3,12 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -1 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,39 |
| Oblačnost: | 98% |
|
| 5h |
 |
| -1 °C |
| 1,2 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0,83 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0,94 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,78 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 1,33 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0,25 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0,22 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -1 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,07 |
| Oblačnost: | 64% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 53% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 0,03 |
| 63% |
|
| 11h |
 |
| 3 °C |
| 0,03 |
| 78% |
|
| 14h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 77% |
|
| 17h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 74% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 46% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 30% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -1 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 31% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0,03 |
| 45% |
|
| 8h |
 |
| 2 °C |
| 0,04 |
| 71% |
|
| 11h |
 |
| 5 °C |
| 0,04 |
| 86% |
|
| 14h |
 |
| 5 °C |
| 0,09 |
| 84% |
|
| 17h |
 |
| 4 °C |
| 0,09 |
| 77% |
|
| 20h |
 |
| 3 °C |
| 0,09 |
| 72% |
|
| 23h |
 |
| 2 °C |
| 0,03 |
| 68% |
|
Vremenska prognoza za 1767 metara visok vrh Rauchkopf.