Vremenska prognoza - Rauterriegel
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -4 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 35% |
|
| 5h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 70% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -5 °C |
| 1,42 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -6 °C |
| 3,8 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -6 °C |
| Oborine (mm/h): | 3,95 |
| Oblačnost: | 88% |
|
| 5h |
 |
| -5 °C |
| 1,57 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -3 °C |
| 0,24 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -3 °C |
| 0,57 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -3 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,42 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -3 °C |
| 0,45 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -4 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 92% |
|
| 5h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 91% |
|
| 8h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 89% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 96% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 0,07 |
| 94% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 0,07 |
| 92% |
|
| 20h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 61% |
|
| 23h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 15% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -5 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 6% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 50% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 90% |
|
| 14h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 74% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 67% |
|
| 23h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 67% |
|
Vremenska prognoza za 2078 metara visok vrh Rauterriegel.