Vremenska prognoza - Rentsch - Rencio
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 25 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 25 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 28 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 31 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 31 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| 28 °C |
| 0 |
| 3% |
|
| 23h |
 |
| 26 °C |
| 0 |
| 20% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 25 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 14% |
|
| 5h |
 |
| 26 °C |
| 0 |
| 36% |
|
| 8h |
 |
| 25 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 29 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 14h |
 |
| 32 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 17h |
 |
| 34 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| 29 °C |
| 0 |
| 16% |
|
| 23h |
 |
| 27 °C |
| 0 |
| 37% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 26 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 18% |
|
| 5h |
 |
| 27 °C |
| 0 |
| 13% |
|
| 8h |
 |
| 26 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 11h |
 |
| 31 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 34 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 34 °C |
| 0,29 |
| 80% |
|
| 20h |
 |
| 29 °C |
| 0,08 |
| 65% |
|
| 23h |
 |
| 28 °C |
| 0,04 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 27 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,23 |
| Oblačnost: | 86% |
|
| 5h |
 |
| 28 °C |
| 0,23 |
| 85% |
|
| 8h |
 |
| 29 °C |
| 0,1 |
| 74% |
|
| 11h |
 |
| 36 °C |
| 0,23 |
| 87% |
|
| 14h |
 |
| 35 °C |
| 0,23 |
| 98% |
|
| 17h |
 |
| 30 °C |
| 0,03 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 29 °C |
| 0 |
| 76% |
|
| 23h |
 |
| 27 °C |
| 0 |
| 45% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 25 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 11% |
|
| 5h |
 |
| 27 °C |
| 0 |
| 4% |
|
| 8h |
 |
| 31 °C |
| 0 |
| 32% |
|
| 11h |
 |
| 38 °C |
| 0,03 |
| 62% |
|
| 14h |
 |
| 37 °C |
| 0,04 |
| 62% |
|
| 17h |
 |
| 31 °C |
| 0,03 |
| 44% |
|
| 20h |
 |
| 28 °C |
| 0 |
| 49% |
|
| 23h |
 |
| 25 °C |
| 0 |
| 32% |
|
Vremenska prognoza za vas Rentsch - Rencio.