Vremenska prognoza - Ried
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 7 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,2 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 7 °C |
| 0,26 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 11 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 12 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 12 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 10 °C |
| 0,5 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 9 °C |
| 0,82 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 8 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 7 °C |
| 0,32 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 9 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 9 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 10 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 11 °C |
| 0,3 |
| 80% |
|
| 20h |
 |
| 9 °C |
| 0,12 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 6 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 70% |
|
| 5h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 85% |
|
| 8h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 11h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 20h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 54% |
|
| 23h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 5% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 3 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 9% |
|
| 5h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 4% |
|
| 8h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 4% |
|
| 11h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 61% |
|
| 14h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 59% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 69% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 81% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 94% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 97% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 91% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 64% |
|
| 11h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 55% |
|
| 14h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 39% |
|
| 17h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 46% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 71% |
|
| 23h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 81% |
|
Vremenska prognoza za vas Ried.