Vremenska prognoza - Riepenkopf
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -4 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 85% |
|
| 5h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 64% |
|
| 8h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 39% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 39% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 0,3 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0,63 |
| 97% |
|
| 23h |
 |
| -1 °C |
| 1,3 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -2 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,14 |
| Oblačnost: | 98% |
|
| 5h |
 |
| -1 °C |
| 1,43 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -4 °C |
| 1,1 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -4 °C |
| 0,63 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -5 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,06 |
| Oblačnost: | 76% |
|
| 5h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 66% |
|
| 8h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -2 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| -2 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -2 °C |
| 0,9 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -2 °C |
| 2,04 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -3 °C |
| Oborine (mm/h): | 2,12 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -4 °C |
| 2,12 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -4 °C |
| 2,03 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -3 °C |
| 1,52 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -3 °C |
| 1,07 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -3 °C |
| 1,15 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -4 °C |
| 1,15 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| -4 °C |
| 0,61 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -4 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,46 |
| Oblačnost: | 97% |
|
| 5h |
 |
| -4 °C |
| 0,37 |
| 98% |
|
| 8h |
 |
| -3 °C |
| 0,14 |
| 98% |
|
| 11h |
 |
| -1 °C |
| 0,08 |
| 96% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 0,02 |
| 90% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 0,06 |
| 67% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0,06 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 98% |
|
Vremenska prognoza za 2422 metara visok vrh Riepenkopf.