Vremenska prognoza - Rifugio Monte Piana - A. Bosi
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 2 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,15 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 2 °C |
| 1,06 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 38% |
|
| 23h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 12% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 29% |
|
| 23h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 44% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 45% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 48% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 11h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 13% |
|
| 23h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 10% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 2 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 17% |
|
| 5h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 6% |
|
| 8h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 14% |
|
| 11h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 30% |
|
| 14h |
 |
| 12 °C |
| 0,07 |
| 55% |
|
| 17h |
 |
| 11 °C |
| 0,07 |
| 48% |
|
| 20h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 38% |
|
| 23h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 36% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 3 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 37% |
|
| 5h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 21% |
|
| 8h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 16% |
|
| 11h |
 |
| 11 °C |
| 0,03 |
| 42% |
|
| 14h |
 |
| 12 °C |
| 0,03 |
| 59% |
|
| 17h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 71% |
|
| 20h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 57% |
|
| 23h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 84% |
|
Vremenska prognoza za kočo Rifugio Monte Piana - A. Bosi.