Vremenska prognoza - Rojacherspitze
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -5 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,18 |
| Oblačnost: | 93% |
|
| 5h |
 |
| -6 °C |
| 0,31 |
| 92% |
|
| 8h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -5 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -6 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -6 °C |
| 2,67 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -7 °C |
| 2,85 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -7 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,37 |
| Oblačnost: | 98% |
|
| 5h |
 |
| -7 °C |
| 1,25 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -7 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -7 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -6 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -6 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -6 °C |
| 1,27 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -6 °C |
| 1,25 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -6 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,77 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -6 °C |
| 1,01 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -7 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -8 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -8 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -7 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| -6 °C |
| 0,2 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -6 °C |
| 0,1 |
| 91% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -7 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,02 |
| Oblačnost: | 61% |
|
| 5h |
 |
| -7 °C |
| 0 |
| 51% |
|
| 8h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 64% |
|
| 11h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 78% |
|
| 14h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 86% |
|
| 17h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 82% |
|
| 20h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 63% |
|
| 23h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 41% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -6 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 35% |
|
| 5h |
 |
| -6 °C |
| 0,04 |
| 52% |
|
| 8h |
 |
| -4 °C |
| 0,11 |
| 78% |
|
| 11h |
 |
| -2 °C |
| 0,15 |
| 90% |
|
| 14h |
 |
| -1 °C |
| 0,15 |
| 88% |
|
| 17h |
 |
| -2 °C |
| 0,32 |
| 76% |
|
| 20h |
 |
| -2 °C |
| 0,32 |
| 81% |
|
| 23h |
 |
| -3 °C |
| 0,21 |
| 76% |
|
Vremenska prognoza za 2987 metara visok vrh Rojacherspitze.