Vremenska prognoza - Rosenjoch
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -13 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,18 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| -12 °C |
| 0,07 |
| 93% |
|
| 8h |
 |
| -6 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -6 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -6 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -5 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -11 °C |
| 0,69 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| -11 °C |
| 0,49 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -12 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,56 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| -12 °C |
| 0,74 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| -7 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -7 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| -6 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| -5 °C |
| 0,3 |
| 40% |
|
| 20h |
 |
| -11 °C |
| 0,07 |
| 71% |
|
| 23h |
 |
| -12 °C |
| 0,03 |
| 70% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -13 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 56% |
|
| 5h |
 |
| -13 °C |
| 0 |
| 47% |
|
| 8h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 17h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| -8 °C |
| 0 |
| 37% |
|
| 23h |
 |
| -9 °C |
| 0 |
| 98% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -10 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 77% |
|
| 5h |
 |
| -9 °C |
| 0 |
| 57% |
|
| 8h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 59% |
|
| 11h |
 |
| -2 °C |
| 0,22 |
| 87% |
|
| 14h |
 |
| -2 °C |
| 0,62 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| -5 °C |
| 1,68 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| -7 °C |
| 1,68 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| -8 °C |
| 0,67 |
| 98% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -9 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,32 |
| Oblačnost: | 92% |
|
| 5h |
 |
| -8 °C |
| 0,03 |
| 80% |
|
| 8h |
 |
| -6 °C |
| 0,03 |
| 74% |
|
| 11h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 68% |
|
| 14h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 78% |
|
| 17h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 89% |
|
| 20h |
 |
| -5 °C |
| 0,07 |
| 91% |
|
| 23h |
 |
| -6 °C |
| 0,25 |
| 98% |
|
Vremenska prognoza za 2796 metara visok vrh Rosenjoch.