Vremenska prognoza - Roßleithen Rohrweg
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 15 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,21 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 15 °C |
| 0,23 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 14 °C |
| 0,3 |
| 80% |
|
| 17h |
 |
| 14 °C |
| 1,5 |
| 40% |
|
| 20h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 74% |
|
| 23h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 96% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 17 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,02 |
| Oblačnost: | 95% |
|
| 5h |
 |
| 17 °C |
| 0,13 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 14 °C |
| 0,3 |
| 40% |
|
| 20h |
 |
| 16 °C |
| 0,4 |
| 98% |
|
| 23h |
 |
| 18 °C |
| 1,1 |
| 98% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 16 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,2 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 18 °C |
| 0,17 |
| 95% |
|
| 8h |
 |
| 12 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 14 °C |
| 0,29 |
| 79% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 0,29 |
| 80% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 0,29 |
| 80% |
|
| 20h |
 |
| 22 °C |
| 0,07 |
| 84% |
|
| 23h |
 |
| 22 °C |
| 0,07 |
| 87% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 16 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 68% |
|
| 5h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 54% |
|
| 8h |
 |
| 29 °C |
| 0 |
| 60% |
|
| 11h |
 |
| 32 °C |
| 0 |
| 77% |
|
| 14h |
 |
| 26 °C |
| 0 |
| 67% |
|
| 17h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 67% |
|
| 20h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 73% |
|
| 23h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 82% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 19 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 35% |
|
| 5h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 4% |
|
| 8h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 38% |
|
| 11h |
 |
| 27 °C |
| 0 |
| 55% |
|
| 14h |
 |
| 25 °C |
| 0 |
| 55% |
|
| 17h |
 |
| 26 °C |
| 0 |
| 28% |
|
| 20h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 7% |
|
| 23h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 26% |
|
Vremenska prognoza za kočo Roßleithen Rohrweg.