Vremenska prognoza - Rote Nase - Naso Rosso
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -6 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 93% |
|
| 5h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 85% |
|
| 8h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 0,3 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 20h |
 |
| -1 °C |
| 0,36 |
| 94% |
|
| 23h |
 |
| -2 °C |
| 0,79 |
| 98% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -3 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,03 |
| Oblačnost: | 98% |
|
| 5h |
 |
| -3 °C |
| 1,32 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -5 °C |
| 1,7 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| -5 °C |
| 1,01 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -6 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,06 |
| Oblačnost: | 81% |
|
| 5h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 83% |
|
| 8h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 11h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -3 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| -4 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -3 °C |
| 0,95 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| -4 °C |
| 1,59 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -4 °C |
| Oborine (mm/h): | 2,46 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| -4 °C |
| 2,46 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| -4 °C |
| 1,85 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -3 °C |
| 0,97 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| -3 °C |
| 0,49 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| -3 °C |
| 0,49 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| -4 °C |
| 0,49 |
| 98% |
|
| 23h |
 |
| -4 °C |
| 0,29 |
| 98% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -5 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,21 |
| Oblačnost: | 94% |
|
| 5h |
 |
| -4 °C |
| 0,18 |
| 97% |
|
| 8h |
 |
| -2 °C |
| 0,07 |
| 96% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0,03 |
| 90% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 85% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 50% |
|
| 20h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| -3 °C |
| 0,02 |
| 95% |
|
Vremenska prognoza za 2624 metara visok vrh Rote Nase - Naso Rosso.