Vremenska prognoza - Rotriegel
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -6 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,11 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -6 °C |
| 0,12 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| -6 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| -4 °C |
| 0,17 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| -4 °C |
| 0,17 |
| 98% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -4 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,12 |
| Oblačnost: | 98% |
|
| 5h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 97% |
|
| 8h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -4 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| -3 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| -2 °C |
| 0,42 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| -2 °C |
| 0,42 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -2 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,22 |
| Oblačnost: | 92% |
|
| 5h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 60% |
|
| 8h |
 |
| -3 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 77% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 69% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 71% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0,01 |
| 77% |
|
| 8h |
 |
| 2 °C |
| 0,24 |
| 89% |
|
| 11h |
 |
| 3 °C |
| 0,45 |
| 97% |
|
| 14h |
 |
| 3 °C |
| 0,45 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 3 °C |
| 0,12 |
| 92% |
|
| 20h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 88% |
|
| 23h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 74% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 2 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 48% |
|
| 5h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 48% |
|
| 8h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 49% |
|
| 11h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 60% |
|
| 14h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 68% |
|
| 17h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 66% |
|
| 20h |
 |
| 6 °C |
| 0,05 |
| 94% |
|
| 23h |
 |
| 4 °C |
| 0,45 |
| 100% |
|
Vremenska prognoza za 1879 metara visok vrh Rotriegel.