Vremenska prognoza - Roveredo in Piano
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 14 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,29 |
| Oblačnost: | 88% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 0,69 |
| 97% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 18 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 2,47 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 1,79 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 14 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,06 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 17 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 17 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0,4 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 0,03 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 14 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,89 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 14 °C |
| 0,84 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 17 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 21 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 31% |
|
| 23h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 58% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 14 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 18% |
|
| 5h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 8% |
|
| 8h |
 |
| 20 °C |
| 0,04 |
| 39% |
|
| 11h |
 |
| 23 °C |
| 0,09 |
| 65% |
|
| 14h |
 |
| 23 °C |
| 0,53 |
| 63% |
|
| 17h |
 |
| 18 °C |
| 0,53 |
| 64% |
|
| 20h |
 |
| 17 °C |
| 0,04 |
| 81% |
|
| 23h |
 |
| 16 °C |
| 0,07 |
| 67% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 14 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,07 |
| Oblačnost: | 44% |
|
| 5h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 18% |
|
| 8h |
 |
| 19 °C |
| 0,33 |
| 30% |
|
| 11h |
 |
| 22 °C |
| 0,56 |
| 56% |
|
| 14h |
 |
| 21 °C |
| 0,56 |
| 69% |
|
| 17h |
 |
| 20 °C |
| 0,18 |
| 45% |
|
| 20h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 53% |
|
| 23h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 50% |
|
Vremenska prognoza za vas Roveredo in Piano.