Vremenska prognoza - Salzkopf
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -1 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,9 |
| Oblačnost: | 85% |
|
| 5h |
 |
| -2 °C |
| 0,3 |
| 85% |
|
| 8h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -1 °C |
| 3,48 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -2 °C |
| 3,76 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -3 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,76 |
| Oblačnost: | 98% |
|
| 5h |
 |
| -3 °C |
| 1,34 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -2 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -1 °C |
| 0,94 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -2 °C |
| 0,92 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -2 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,44 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -2 °C |
| 0,86 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -1 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -1 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -1 °C |
| 0,06 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| -2 °C |
| 0,12 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -3 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,06 |
| Oblačnost: | 53% |
|
| 5h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 36% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 53% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 75% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 0,02 |
| 81% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0,02 |
| 53% |
|
| 23h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 30% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -3 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 26% |
|
| 5h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 42% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0,06 |
| 65% |
|
| 11h |
 |
| 3 °C |
| 0,06 |
| 79% |
|
| 14h |
 |
| 3 °C |
| 0,09 |
| 79% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 0,06 |
| 77% |
|
| 20h |
 |
| 2 °C |
| 0,04 |
| 70% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 61% |
|
Vremenska prognoza za 2183 metara visok vrh Salzkopf.