Vremenska prognoza - San Floriano / San Florean
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 8 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 63% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 84% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 18 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 0,65 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0,09 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,58 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0,03 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 17 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 17 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 11 °C |
| 2,36 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0,26 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,19 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0,23 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 17 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 21 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 81% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 74% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 46% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 24% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 31% |
|
| 11h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 28% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 22% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 34% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 66% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0,43 |
| 72% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,43 |
| Oblačnost: | 81% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 35% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 4% |
|
| 11h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 14% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 21% |
|
| 17h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 20h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 67% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 38% |
|
Vremenska prognoza za vas San Floriano / San Florean.