Vremenska prognoza - San Giacomo - St. Jakob
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 16 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 90% |
|
| 5h |
 |
| 16 °C |
| 0,47 |
| 75% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 15 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 17 °C |
| 2,92 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 16 °C |
| 1,46 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 15 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,36 |
| Oblačnost: | 98% |
|
| 5h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 14 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 15 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 16 °C |
| 0,53 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 15 °C |
| 0,23 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 15 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,14 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 15 °C |
| 0,14 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 12 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 14 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 39% |
|
| 20h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 11% |
|
| 23h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 8% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 13 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 8% |
|
| 5h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 3% |
|
| 8h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 22% |
|
| 11h |
 |
| 22 °C |
| 0,02 |
| 68% |
|
| 14h |
 |
| 23 °C |
| 0,09 |
| 83% |
|
| 17h |
 |
| 29 °C |
| 0,09 |
| 72% |
|
| 20h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 57% |
|
| 23h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 47% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 15 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 19% |
|
| 5h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 2% |
|
| 8h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 14% |
|
| 11h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 56% |
|
| 14h |
 |
| 25 °C |
| 0 |
| 72% |
|
| 17h |
 |
| 27 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 20h |
 |
| 20 °C |
| 0,36 |
| 94% |
|
| 23h |
 |
| 18 °C |
| 0,36 |
| 94% |
|
Vremenska prognoza za vas San Giacomo - St. Jakob.