Vremenska prognoza - San Giovanni in Colle
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 98% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 93% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 11 °C |
| 2,6 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 2,72 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,92 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 14 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 11 °C |
| 0,52 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 9 °C |
| 0,2 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,42 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 0,27 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 93% |
|
| 23h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 71% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 7 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 34% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 7% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 6% |
|
| 11h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 50% |
|
| 14h |
 |
| 18 °C |
| 0,05 |
| 47% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 0,05 |
| 56% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 67% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0,25 |
| 62% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,25 |
| Oblačnost: | 63% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 21% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 6% |
|
| 11h |
 |
| 18 °C |
| 0,02 |
| 49% |
|
| 14h |
 |
| 18 °C |
| 0,02 |
| 64% |
|
| 17h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 92% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 44% |
|
Vremenska prognoza za vas San Giovanni in Colle.