Vremenska prognoza - San Giovanni Lupatoto
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 13 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 64% |
|
| 5h |
 |
| 14 °C |
| 0,04 |
| 92% |
|
| 8h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 19 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 1,37 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 1,37 |
| 97% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0,24 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 18 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 18 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 19 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 0,63 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0,35 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,27 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0,61 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 17 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 18 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 11% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 64% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 40% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 13% |
|
| 8h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 3% |
|
| 11h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 22% |
|
| 14h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 46% |
|
| 17h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 44% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 43% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 50% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 60% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 57% |
|
| 8h |
 |
| 18 °C |
| 0,07 |
| 53% |
|
| 11h |
 |
| 20 °C |
| 0,07 |
| 75% |
|
| 14h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 55% |
|
| 17h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 28% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 71% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0,07 |
| 60% |
|
Vremenska prognoza za mesto San Giovanni Lupatoto.