Vremenska prognoza - San Martino di Campagna
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 25 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 37% |
|
| 5h |
 |
| 25 °C |
| 0,01 |
| 51% |
|
| 8h |
 |
| 31 °C |
| 0 |
| 39% |
|
| 11h |
 |
| 31 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 14h |
 |
| 31 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 17h |
 |
| 32 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 20h |
 |
| 27 °C |
| 0 |
| 1% |
|
| 23h |
 |
| 26 °C |
| 0 |
| 47% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 26 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 20% |
|
| 5h |
 |
| 26 °C |
| 0 |
| 16% |
|
| 8h |
 |
| 30 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 31 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 14h |
 |
| 31 °C |
| 0,3 |
| 20% |
|
| 17h |
 |
| 32 °C |
| 0,3 |
| 79% |
|
| 20h |
 |
| 29 °C |
| 0 |
| 51% |
|
| 23h |
 |
| 27 °C |
| 0 |
| 87% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 26 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 89% |
|
| 5h |
 |
| 27 °C |
| 0 |
| 52% |
|
| 8h |
 |
| 31 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 31 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 31 °C |
| 0,3 |
| 40% |
|
| 17h |
 |
| 30 °C |
| 0,3 |
| 79% |
|
| 20h |
 |
| 28 °C |
| 0,13 |
| 56% |
|
| 23h |
 |
| 27 °C |
| 0 |
| 4% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 26 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 4% |
|
| 5h |
 |
| 27 °C |
| 0 |
| 1% |
|
| 8h |
 |
| 30 °C |
| 0,32 |
| 27% |
|
| 11h |
 |
| 31 °C |
| 0,5 |
| 66% |
|
| 14h |
 |
| 30 °C |
| 0,5 |
| 92% |
|
| 17h |
 |
| 29 °C |
| 0,26 |
| 88% |
|
| 20h |
 |
| 27 °C |
| 0 |
| 54% |
|
| 23h |
 |
| 25 °C |
| 0 |
| 30% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 24 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 46% |
|
| 5h |
 |
| 25 °C |
| 0 |
| 49% |
|
| 8h |
 |
| 28 °C |
| 0 |
| 55% |
|
| 11h |
 |
| 29 °C |
| 0 |
| 54% |
|
| 14h |
 |
| 30 °C |
| 0 |
| 73% |
|
| 17h |
 |
| 27 °C |
| 0 |
| 93% |
|
| 20h |
 |
| 26 °C |
| 0 |
| 30% |
|
| 23h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 5% |
|
Vremenska prognoza za vas San Martino di Campagna.