Vremenska prognoza - San Martino in Pedriolo
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 21 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 9% |
|
| 5h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 30 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 11h |
 |
| 30 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 14h |
 |
| 30 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 17h |
 |
| 31 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 20h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 4% |
|
| 23h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 4% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 23 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 3% |
|
| 5h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 29 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 30 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 14h |
 |
| 30 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 17h |
 |
| 31 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 20h |
 |
| 26 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 34% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 23 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 36% |
|
| 5h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 30 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 30 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 30 °C |
| 0,29 |
| 40% |
|
| 17h |
 |
| 29 °C |
| 0,29 |
| 80% |
|
| 20h |
 |
| 26 °C |
| 0 |
| 75% |
|
| 23h |
 |
| 25 °C |
| 0,39 |
| 58% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 23 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,39 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 25 °C |
| 0,03 |
| 94% |
|
| 8h |
 |
| 30 °C |
| 0,23 |
| 79% |
|
| 11h |
 |
| 30 °C |
| 0,23 |
| 91% |
|
| 14h |
 |
| 30 °C |
| 0,23 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 29 °C |
| 0,03 |
| 97% |
|
| 20h |
 |
| 25 °C |
| 0 |
| 98% |
|
| 23h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 97% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 22 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 91% |
|
| 5h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 95% |
|
| 8h |
 |
| 27 °C |
| 0,32 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 29 °C |
| 0,32 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 28 °C |
| 0,14 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 28 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 14% |
|
| 23h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 47% |
|
Vremenska prognoza za vas San Martino in Pedriolo.