Vremenska prognoza - San Venanzio
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 15 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 9% |
|
| 23h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 17 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 21% |
|
| 5h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 92% |
|
| 8h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 98% |
|
| 23h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 96% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 18 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 83% |
|
| 5h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 81% |
|
| 8h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 18 °C |
| 2,46 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 18 °C |
| 6,59 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 18 °C |
| Oborine (mm/h): | 3,59 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 18 °C |
| 3,59 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 20 °C |
| 0,59 |
| 94% |
|
| 11h |
 |
| 21 °C |
| 0,19 |
| 85% |
|
| 14h |
 |
| 22 °C |
| 0,19 |
| 72% |
|
| 17h |
 |
| 20 °C |
| 0,09 |
| 65% |
|
| 20h |
 |
| 19 °C |
| 1,23 |
| 88% |
|
| 23h |
 |
| 18 °C |
| 2,03 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 18 °C |
| Oborine (mm/h): | 2,03 |
| Oblačnost: | 98% |
|
| 5h |
 |
| 18 °C |
| 0,09 |
| 78% |
|
| 8h |
 |
| 20 °C |
| 0,09 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| 19 °C |
| 0,09 |
| 95% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 0,03 |
| 98% |
|
| 20h |
 |
| 16 °C |
| 0,19 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 16 °C |
| 0,19 |
| 99% |
|
Vremenska prognoza za vas San Venanzio.