Vremenska prognoza - San Zaccaria
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 6 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 22% |
|
| 5h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 26% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 6 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 14h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 17h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 42% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 29% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 12 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 23% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 56% |
|
| 8h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 93% |
|
| 11h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 61% |
|
| 14h |
 |
| 23 °C |
| 0,26 |
| 80% |
|
| 17h |
 |
| 18 °C |
| 0,42 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0,9 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0,9 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 13 °C |
| Oborine (mm/h): | 2,76 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 2,76 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 0,62 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 0,66 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 17 °C |
| 0,66 |
| 95% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 0,06 |
| 53% |
|
| 20h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 51% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 55% |
|
Vremenska prognoza za vas San Zaccaria.