Vremenska prognoza - San Zenone degli Ezzelini
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 13 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 95% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0,21 |
| 85% |
|
| 8h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 14 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 3,06 |
| 96% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 1,35 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 12 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,66 |
| Oblačnost: | 96% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0,03 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 15 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 15 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 14 °C |
| 0,97 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0,72 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 13 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,35 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 0,22 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 14 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 15 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 19 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 28% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 12 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 15% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 10% |
|
| 8h |
 |
| 17 °C |
| 0,03 |
| 18% |
|
| 11h |
 |
| 22 °C |
| 0,06 |
| 29% |
|
| 14h |
 |
| 22 °C |
| 0,06 |
| 56% |
|
| 17h |
 |
| 20 °C |
| 0,03 |
| 52% |
|
| 20h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 45% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 33% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 13 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 33% |
|
| 5h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 29% |
|
| 8h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 52% |
|
| 11h |
 |
| 22 °C |
| 0,06 |
| 71% |
|
| 14h |
 |
| 22 °C |
| 0,06 |
| 61% |
|
| 17h |
 |
| 20 °C |
| 0,04 |
| 30% |
|
| 20h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 72% |
|
| 23h |
 |
| 15 °C |
| 0,03 |
| 79% |
|
Vremenska prognoza za vas San Zenone degli Ezzelini.