Vremenska prognoza - Sandfeldkopf
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -9 °C |
| Oborine (mm/h): | 3,22 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -9 °C |
| 1,18 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -4 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -7 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -8 °C |
| 0,24 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -7 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,04 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -7 °C |
| 0,05 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -4 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -4 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -4 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -3 °C |
| 0,3 |
| 80% |
|
| 20h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 38% |
|
| 23h |
 |
| -7 °C |
| 0 |
| 15% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -8 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 7% |
|
| 5h |
 |
| -7 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 14h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| -3 °C |
| 0,25 |
| 70% |
|
| 23h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 75% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -5 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 51% |
|
| 5h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 39% |
|
| 8h |
 |
| -2 °C |
| 0,27 |
| 53% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0,32 |
| 73% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 0,6 |
| 93% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 1,28 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -2 °C |
| 1,28 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| -3 °C |
| 0,61 |
| 97% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -4 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,28 |
| Oblačnost: | 93% |
|
| 5h |
 |
| -3 °C |
| 0,14 |
| 85% |
|
| 8h |
 |
| -1 °C |
| 0,31 |
| 82% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0,32 |
| 80% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 0,32 |
| 79% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 0,1 |
| 62% |
|
| 20h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 65% |
|
| 23h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 45% |
|
Vremenska prognoza za 2498 metara visok vrh Sandfeldkopf.