Vremenska prognoza - Sankt Veit im Pongau
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 19 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 27 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 26 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 20h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 8% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 20 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 32% |
|
| 5h |
 |
| 22 °C |
| 0,04 |
| 53% |
|
| 8h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 11h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 14h |
 |
| 24 °C |
| 1,5 |
| 20% |
|
| 17h |
 |
| 24 °C |
| 1,5 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| 21 °C |
| 0,06 |
| 68% |
|
| 23h |
 |
| 19 °C |
| 0,03 |
| 82% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 18 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 56% |
|
| 5h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 53% |
|
| 8h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 11h |
 |
| 18 °C |
| 1,49 |
| 79% |
|
| 14h |
 |
| 20 °C |
| 1,49 |
| 39% |
|
| 17h |
 |
| 21 °C |
| 0,29 |
| 19% |
|
| 20h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 34% |
|
| 23h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 42% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 15 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 55% |
|
| 5h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 35% |
|
| 8h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 9% |
|
| 11h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 26 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 16 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 59% |
|
| 5h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 96% |
|
| 8h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 81% |
|
| 11h |
 |
| 27 °C |
| 0,12 |
| 78% |
|
| 14h |
 |
| 26 °C |
| 0,12 |
| 85% |
|
| 17h |
 |
| 22 °C |
| 0,11 |
| 91% |
|
| 20h |
 |
| 20 °C |
| 0,06 |
| 74% |
|
| 23h |
 |
| 19 °C |
| 0,15 |
| 89% |
|
Vremenska prognoza za vas Sankt Veit im Pongau.