Vremenska prognoza - Sant' Antonio
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 13 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,02 |
| Oblačnost: | 88% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 0,05 |
| 77% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 0,98 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 3,33 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,24 |
| Oblačnost: | 53% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 15 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 11 °C |
| 0,69 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 0,57 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,29 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0,09 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 13 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 14 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 16% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 20% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 19% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 15% |
|
| 8h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 17% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 0,21 |
| 51% |
|
| 14h |
 |
| 17 °C |
| 0,21 |
| 73% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 0,06 |
| 63% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 61% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 68% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 40% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 14% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 10% |
|
| 11h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 49% |
|
| 14h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 65% |
|
| 17h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 39% |
|
| 20h |
 |
| 14 °C |
| 0,02 |
| 93% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0,02 |
| 80% |
|
Vremenska prognoza za kočo Sant' Antonio.