Vremenska prognoza - Sant'Anna Morosina
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 91% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0,07 |
| 82% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 3,59 |
| 96% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 1,41 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 94% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0,05 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 1,31 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 1 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,32 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0,25 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 20 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 27% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 37% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 20% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 12% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 4% |
|
| 11h |
 |
| 20 °C |
| 0,02 |
| 4% |
|
| 14h |
 |
| 21 °C |
| 0,02 |
| 37% |
|
| 17h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 36% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 36% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 26% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 38% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 41% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 63% |
|
| 11h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 67% |
|
| 14h |
 |
| 21 °C |
| 0,02 |
| 45% |
|
| 17h |
 |
| 19 °C |
| 0,01 |
| 23% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 59% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 72% |
|
Vremenska prognoza za vas Sant'Anna Morosina.