Vremenska prognoza - Sarlkofel - Monte Serla
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -1 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 93% |
|
| 5h |
 |
| -2 °C |
| 0,03 |
| 93% |
|
| 8h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -1 °C |
| 3,63 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -2 °C |
| 2,98 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -3 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,43 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -3 °C |
| 0,46 |
| 94% |
|
| 8h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -2 °C |
| 0,83 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -2 °C |
| 0,96 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -2 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,04 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -2 °C |
| 0,03 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -3 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -1 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 37% |
|
| 23h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 29% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -4 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 19% |
|
| 5h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 8% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 32% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 82% |
|
| 14h |
 |
| 3 °C |
| 0,03 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 0,03 |
| 80% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 67% |
|
| 23h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 30% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -2 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 8% |
|
| 5h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 4% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 41% |
|
| 11h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 81% |
|
| 14h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 97% |
|
| 17h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 49% |
|
| 20h |
 |
| 1 °C |
| 0,21 |
| 74% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0,21 |
| 87% |
|
Vremenska prognoza za 2378 metara visok vrh Sarlkofel - Monte Serla.