Vremenska prognoza - Sass de Forcia di Mezzo
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -5 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 95% |
|
| 5h |
 |
| -6 °C |
| 0,04 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -4 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -4 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -5 °C |
| 2,92 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -6 °C |
| 2,34 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -7 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,77 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -7 °C |
| 0,02 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -7 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -7 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -6 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -5 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -5 °C |
| 1,45 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -6 °C |
| 0,42 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -6 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,08 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -6 °C |
| 0,08 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -7 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -7 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -7 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 20h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 30% |
|
| 23h |
 |
| -7 °C |
| 0 |
| 17% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -8 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 13% |
|
| 5h |
 |
| -7 °C |
| 0 |
| 5% |
|
| 8h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 33% |
|
| 11h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 83% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 0,04 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -1 °C |
| 0,04 |
| 88% |
|
| 20h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 60% |
|
| 23h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 32% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -6 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 22% |
|
| 5h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 7% |
|
| 8h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 32% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 72% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 94% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 0,04 |
| 45% |
|
| 20h |
 |
| -1 °C |
| 0,3 |
| 90% |
|
| 23h |
 |
| -3 °C |
| 0,3 |
| 97% |
|
Vremenska prognoza za 2917 metara visok vrh Sass de Forcia di Mezzo.