Vremenska prognoza - Sasso Morelli
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 12 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 3% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 3% |
|
| 8h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 14h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 17h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 59% |
|
| 23h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 77% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 15 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 85% |
|
| 5h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 87% |
|
| 8h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 96% |
|
| 11h |
 |
| 24 °C |
| 0,09 |
| 98% |
|
| 14h |
 |
| 21 °C |
| 0,16 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 18 °C |
| 0,26 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 16 °C |
| 0,27 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 16 °C |
| 1,68 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 15 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,68 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 15 °C |
| 0,86 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 17 °C |
| 1,39 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 18 °C |
| 1,39 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 20 °C |
| 0,27 |
| 83% |
|
| 17h |
 |
| 19 °C |
| 0,15 |
| 69% |
|
| 20h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 76% |
|
| 23h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 84% |
|
Vremenska prognoza za vas Sasso Morelli.