Vremenska prognoza - Sasso Nero
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 2% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 8h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 14 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 1% |
|
| 5h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 14h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 17h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 58% |
|
| 23h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 70% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 14 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 79% |
|
| 5h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 93% |
|
| 8h |
 |
| 17 °C |
| 0,08 |
| 98% |
|
| 11h |
 |
| 17 °C |
| 0,82 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 0,82 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 14 °C |
| 0,72 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 1,08 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 1,9 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 14 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,9 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 14 °C |
| 0,64 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 1,12 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 17 °C |
| 1,12 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 18 °C |
| 0,2 |
| 77% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 0,04 |
| 62% |
|
| 20h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 68% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 71% |
|
Vremenska prognoza za 528 metara visok vrh Sasso Nero.