Vremenska prognoza - Sattele
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -5 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 78% |
|
| 5h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 17h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 72% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 82% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -1 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,25 |
| Oblačnost: | 95% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0,15 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -2 °C |
| 1,28 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -2 °C |
| 1,27 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -4 °C |
| Oborine (mm/h): | 2,37 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 82% |
|
| 8h |
 |
| -2 °C |
| 0,29 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0,82 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 1,52 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -1 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,25 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -1 °C |
| 1,12 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -1 °C |
| 1,12 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0,8 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 0,4 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -1 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -1 °C |
| 0,2 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -1 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,2 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0,15 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 0,05 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 94% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 0,1 |
| 81% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0,55 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0,55 |
| 100% |
|
Vremenska prognoza za 2009 metara visok vrh Sattele.