Vremenska prognoza - Saukogel
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 17h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 4 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 8h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 14h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 5 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 4 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 4 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 3 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,29 |
| Oblačnost: | 40% |
|
| 5h |
 |
| 2 °C |
| 0,3 |
| 80% |
|
| 8h |
 |
| 2 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 3 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 4 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 4 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 4 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 4 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 4 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,29 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 3 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 3 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 5 °C |
| 2,87 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 4 °C |
| 2,6 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 3 °C |
| 2,6 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 3 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,97 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 3 °C |
| 1,65 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 3 °C |
| 1,32 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 4 °C |
| 1,08 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 4 °C |
| 0,92 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 4 °C |
| 1,34 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 4 °C |
| 1,34 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 4 °C |
| 0,95 |
| 98% |
|
Vremenska prognoza za 1545 metara visok vrh Saukogel.