Vremenska prognoza - Sauschneidalm
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 4 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,37 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 4 °C |
| 0,82 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 4 °C |
| 2,42 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 3 °C |
| 2,52 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 2 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,31 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 2 °C |
| 1,04 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 2 °C |
| 0,88 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 2 °C |
| 1,06 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 1 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,94 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 1 °C |
| 1,59 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 1 °C |
| 0,26 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0,27 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,2 |
| Oblačnost: | 90% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0,03 |
| 84% |
|
| 8h |
 |
| 2 °C |
| 0,02 |
| 82% |
|
| 11h |
 |
| 4 °C |
| 0,02 |
| 82% |
|
| 14h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 84% |
|
| 17h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 20h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 54% |
|
| 23h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 51% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 1 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 57% |
|
| 5h |
 |
| 1 °C |
| 0,02 |
| 68% |
|
| 8h |
 |
| 4 °C |
| 0,03 |
| 79% |
|
| 11h |
 |
| 6 °C |
| 0,03 |
| 78% |
|
| 14h |
 |
| 6 °C |
| 0,11 |
| 85% |
|
| 17h |
 |
| 5 °C |
| 0,09 |
| 85% |
|
| 20h |
 |
| 5 °C |
| 0,05 |
| 71% |
|
| 23h |
 |
| 4 °C |
| 0,06 |
| 76% |
|
Vremenska prognoza za planino Sauschneidalm.