Vremenska prognoza - Schafferalm
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 8 °C |
| Oborine (mm/h): | 2,05 |
| Oblačnost: | 95% |
|
| 5h |
 |
| 4 °C |
| 1,27 |
| 96% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 1,5 |
| 40% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 0,3 |
| 40% |
|
| 20h |
 |
| 3 °C |
| 0,08 |
| 84% |
|
| 23h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 71% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 3 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 59% |
|
| 5h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 18% |
|
| 8h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 39% |
|
| 11h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 17h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 20h |
 |
| 9 °C |
| 0,04 |
| 72% |
|
| 23h |
 |
| 8 °C |
| 0,04 |
| 70% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 8 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 89% |
|
| 5h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 87% |
|
| 8h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 14h |
 |
| 8 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 5 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 9 °C |
| 3,87 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 7 °C |
| 2,45 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 8 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,96 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 6 °C |
| 1,96 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 7 °C |
| 0,38 |
| 98% |
|
| 11h |
 |
| 9 °C |
| 0,53 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 9 °C |
| 0,53 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 9 °C |
| 0,31 |
| 87% |
|
| 20h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 87% |
|
| 23h |
 |
| 6 °C |
| 0,03 |
| 96% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 6 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,65 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 7 °C |
| 1,37 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 7 °C |
| 1,43 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 7 °C |
| 1,66 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 7 °C |
| 1,66 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 6 °C |
| 1,2 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 8 °C |
| 0,61 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 7 °C |
| 0,61 |
| 100% |
|
Vremenska prognoza za planino Schafferalm.