Vremenska prognoza - Schafkogel
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 7 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,35 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 6 °C |
| 1,14 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 6 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 7 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 7 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 8 °C |
| 0,81 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 9 °C |
| 0,25 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 7 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,19 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 7 °C |
| 0,27 |
| 98% |
|
| 8h |
 |
| 4 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 4 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 5 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 6 °C |
| 0,3 |
| 80% |
|
| 20h |
 |
| 8 °C |
| 0,77 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 8 °C |
| 0,45 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 7 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 83% |
|
| 8h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 20h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 24% |
|
| 23h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 2% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 7 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 37% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 23% |
|
| 8h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 18% |
|
| 11h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 51% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 45% |
|
| 17h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 75% |
|
| 20h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 77% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 83% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 76% |
|
| 5h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 76% |
|
| 8h |
 |
| 14 °C |
| 0,04 |
| 87% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 0,06 |
| 81% |
|
| 14h |
 |
| 17 °C |
| 0,06 |
| 74% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 54% |
|
| 20h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 52% |
|
| 23h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 37% |
|
Vremenska prognoza za 1070 metara visok vrh Schafkogel.