Vremenska prognoza - Scheibenschlag-Hochalm
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,05 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0,58 |
| 93% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0,62 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0,88 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,17 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 1,37 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0,77 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0,88 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,25 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 1,12 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0,17 |
| 83% |
|
| 23h |
 |
| -1 °C |
| 0,02 |
| 74% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -2 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 68% |
|
| 5h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 72% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 87% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 97% |
|
| 14h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 98% |
|
| 17h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 77% |
|
| 20h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 51% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 44% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -1 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 50% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0,07 |
| 62% |
|
| 8h |
 |
| 3 °C |
| 0,25 |
| 86% |
|
| 11h |
 |
| 4 °C |
| 0,28 |
| 97% |
|
| 14h |
 |
| 5 °C |
| 0,28 |
| 90% |
|
| 17h |
 |
| 4 °C |
| 0,19 |
| 85% |
|
| 20h |
 |
| 2 °C |
| 0,5 |
| 97% |
|
| 23h |
 |
| 2 °C |
| 0,5 |
| 99% |
|
Vremenska prognoza za kočo Scheibenschlag-Hochalm.