Vremenska prognoza - Scheinberg
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 2 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,14 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 2 °C |
| 0,15 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| -1 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 4 °C |
| 0,28 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 4 °C |
| 0,32 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 4 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,23 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 5 °C |
| 0,42 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 6 °C |
| 0,4 |
| 98% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 6 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,29 |
| Oblačnost: | 96% |
|
| 5h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 59% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 76% |
|
| 23h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 79% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 8 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 79% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 82% |
|
| 8h |
 |
| 10 °C |
| 0,36 |
| 90% |
|
| 11h |
 |
| 11 °C |
| 0,7 |
| 97% |
|
| 14h |
 |
| 11 °C |
| 0,7 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 11 °C |
| 0,21 |
| 96% |
|
| 20h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 96% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 84% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 57% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 43% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 11h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 67% |
|
| 14h |
 |
| 25 °C |
| 0 |
| 67% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 65% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0,07 |
| 88% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0,49 |
| 100% |
|
Vremenska prognoza za 943 metara visok vrh Scheinberg.