Vremenska prognoza - Schlenken
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -1 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,8 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -1 °C |
| 0,5 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -2 °C |
| 0,57 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -1 °C |
| 1,13 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -2 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,04 |
| Oblačnost: | 98% |
|
| 5h |
 |
| -2 °C |
| 1,65 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -1 °C |
| 0,68 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -2 °C |
| 1,12 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -2 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,38 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -2 °C |
| 2,28 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -2 °C |
| 0,79 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -2 °C |
| 0,66 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -2 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,25 |
| Oblačnost: | 97% |
|
| 5h |
 |
| -2 °C |
| 0,03 |
| 96% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0,06 |
| 96% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0,06 |
| 92% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 87% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 68% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 44% |
|
| 23h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 44% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -2 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,03 |
| Oblačnost: | 58% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0,06 |
| 67% |
|
| 8h |
 |
| 2 °C |
| 0,06 |
| 89% |
|
| 11h |
 |
| 3 °C |
| 0,09 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 4 °C |
| 0,12 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 3 °C |
| 0,22 |
| 82% |
|
| 20h |
 |
| 1 °C |
| 0,22 |
| 83% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0,21 |
| 88% |
|
Vremenska prognoza za 1648 metara visok vrh Schlenken.