Vremenska prognoza - Schlungkopf
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -5 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,64 |
| Oblačnost: | 75% |
|
| 5h |
 |
| -5 °C |
| 0,21 |
| 83% |
|
| 8h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -5 °C |
| 3,52 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -7 °C |
| 3,55 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -7 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,41 |
| Oblačnost: | 98% |
|
| 5h |
 |
| -7 °C |
| 1,24 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -5 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -5 °C |
| 0,68 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -5 °C |
| 0,7 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -6 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,38 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -6 °C |
| 0,64 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -4 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -4 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -5 °C |
| 0,04 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| -7 °C |
| 0,08 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -8 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,04 |
| Oblačnost: | 49% |
|
| 5h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 28% |
|
| 8h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 44% |
|
| 11h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 76% |
|
| 14h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 76% |
|
| 17h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 81% |
|
| 20h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 59% |
|
| 23h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 28% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -7 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 18% |
|
| 5h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 29% |
|
| 8h |
 |
| -3 °C |
| 0,04 |
| 57% |
|
| 11h |
 |
| -1 °C |
| 0,04 |
| 71% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 0,06 |
| 73% |
|
| 17h |
 |
| -1 °C |
| 0,04 |
| 74% |
|
| 20h |
 |
| -1 °C |
| 0,02 |
| 68% |
|
| 23h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 58% |
|
Vremenska prognoza za 2407 metara visok vrh Schlungkopf.