Vremenska prognoza - Schmiegererköpfl
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,03 |
| Oblačnost: | 88% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 87% |
|
| 8h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 1 °C |
| 0,53 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 1 °C |
| 0,29 |
| 94% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 1 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,19 |
| Oblačnost: | 90% |
|
| 5h |
 |
| 1 °C |
| 0,26 |
| 95% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 20h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 48% |
|
| 23h |
 |
| 3 °C |
| 0,03 |
| 53% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 4 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 83% |
|
| 5h |
 |
| 4 °C |
| 0,03 |
| 85% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 3 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 4 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 23h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 84% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 6 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 72% |
|
| 5h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 69% |
|
| 8h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 32% |
|
| 11h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 12% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 62% |
|
| 17h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 36% |
|
| 20h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 67% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0,16 |
| 98% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,66 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 8 °C |
| 0,66 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 9 °C |
| 0,23 |
| 98% |
|
| 11h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 97% |
|
| 14h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 92% |
|
| 17h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 81% |
|
| 20h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 55% |
|
| 23h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 85% |
|
Vremenska prognoza za 1458 metara visok vrh Schmiegererköpfl.