Vremenska prognoza - Schneetalalm
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 1 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,7 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 1 °C |
| 1,45 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 1 °C |
| 1,76 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 2,28 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,4 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 1,13 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 2 °C |
| 0,75 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 2 °C |
| 1,05 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 2 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,98 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 1 °C |
| 1,7 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 2 °C |
| 0,73 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 2 °C |
| 0,61 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 1 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,6 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 1 °C |
| 0,11 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 2 °C |
| 0,01 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 97% |
|
| 14h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 93% |
|
| 17h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 89% |
|
| 20h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 81% |
|
| 23h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 81% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 2 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,03 |
| Oblačnost: | 83% |
|
| 5h |
 |
| 3 °C |
| 0,03 |
| 82% |
|
| 8h |
 |
| 5 °C |
| 0,06 |
| 85% |
|
| 11h |
 |
| 6 °C |
| 0,08 |
| 80% |
|
| 14h |
 |
| 7 °C |
| 0,11 |
| 81% |
|
| 17h |
 |
| 5 °C |
| 0,1 |
| 87% |
|
| 20h |
 |
| 5 °C |
| 0,08 |
| 79% |
|
| 23h |
 |
| 3 °C |
| 0,1 |
| 88% |
|
Vremenska prognoza za planino Schneetalalm.