Vremenska prognoza - Schoberknopf
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -1 °C |
| Oborine (mm/h): | 1 |
| Oblačnost: | 91% |
|
| 5h |
 |
| -2 °C |
| 0,89 |
| 96% |
|
| 8h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -2 °C |
| 2,52 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -2 °C |
| 3,06 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -2 °C |
| Oborine (mm/h): | 2,29 |
| Oblačnost: | 98% |
|
| 5h |
 |
| -3 °C |
| 1,08 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -3 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -1 °C |
| 0,41 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -1 °C |
| 0,81 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -1 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,63 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -2 °C |
| 0,87 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -2 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -2 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -1 °C |
| 0,05 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -1 °C |
| 0,21 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -2 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,21 |
| Oblačnost: | 91% |
|
| 5h |
 |
| -1 °C |
| 0,05 |
| 88% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 90% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 95% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 92% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 87% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 66% |
|
| 23h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 47% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -2 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 45% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 47% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 66% |
|
| 11h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 74% |
|
| 14h |
 |
| 4 °C |
| 0,05 |
| 73% |
|
| 17h |
 |
| 3 °C |
| 0,05 |
| 66% |
|
| 20h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 61% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0,05 |
| 59% |
|
Vremenska prognoza za 2205 metara visok vrh Schoberknopf.