Vremenska prognoza - Schwarzberg - Monte Nero di Braies
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -1 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 14h |
 |
| 4 °C |
| 0,3 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 20h |
 |
| 2 °C |
| 0,1 |
| 88% |
|
| 23h |
 |
| 1 °C |
| 0,03 |
| 90% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,13 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 1,34 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 1,6 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 1,12 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -2 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 60% |
|
| 5h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 97% |
|
| 8h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 1,33 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 1,44 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Oborine (mm/h): | 2,19 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 2,19 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 1,53 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 0,57 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 0,03 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 0,03 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 98% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 90% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -1 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 72% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 75% |
|
| 8h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 66% |
|
| 11h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 83% |
|
| 14h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 93% |
|
| 17h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 46% |
|
| 20h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 88% |
|
| 23h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 87% |
|
Vremenska prognoza za 2142 metara visok vrh Schwarzberg - Monte Nero di Braies.