Vremenska prognoza - Schwarzer Kopf
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -8 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 90% |
|
| 5h |
 |
| -7 °C |
| 0 |
| 74% |
|
| 8h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 11h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 39% |
|
| 14h |
 |
| -3 °C |
| 0,3 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| -4 °C |
| 0,41 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -4 °C |
| 1,24 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -5 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,61 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| -6 °C |
| 1,58 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -4 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -4 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -8 °C |
| 1,28 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -8 °C |
| 0,58 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -9 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,37 |
| Oblačnost: | 87% |
|
| 5h |
 |
| -9 °C |
| 0 |
| 68% |
|
| 8h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 11h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| -4 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -5 °C |
| 0,65 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -5 °C |
| 1,98 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -7 °C |
| Oborine (mm/h): | 2,05 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -7 °C |
| 2,25 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -7 °C |
| 2,25 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -7 °C |
| 1,72 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -7 °C |
| 1,52 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -7 °C |
| 1,52 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -8 °C |
| 1,51 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -7 °C |
| 0,84 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -7 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,62 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -7 °C |
| 0,44 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -6 °C |
| 0,21 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -5 °C |
| 0,1 |
| 98% |
|
| 14h |
 |
| -4 °C |
| 0,07 |
| 94% |
|
| 17h |
 |
| -4 °C |
| 0,21 |
| 88% |
|
| 20h |
 |
| -5 °C |
| 0,21 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -6 °C |
| 0,12 |
| 99% |
|
Vremenska prognoza za 2778 metara visok vrh Schwarzer Kopf.