Vremenska prognoza - Schwarzwand
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,33 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0,53 |
| 96% |
|
| 8h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 1,94 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 1,98 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,2 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 1,33 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 1,26 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -1 °C |
| 1,13 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -1 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,92 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -1 °C |
| 1,23 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -2 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -2 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -2 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -1 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0,23 |
| 97% |
|
| 23h |
 |
| -1 °C |
| 0,1 |
| 90% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -1 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,02 |
| Oblačnost: | 77% |
|
| 5h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 68% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 75% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 81% |
|
| 14h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 87% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 77% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 54% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 46% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 50% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0,04 |
| 65% |
|
| 8h |
 |
| 2 °C |
| 0,2 |
| 85% |
|
| 11h |
 |
| 3 °C |
| 0,25 |
| 93% |
|
| 14h |
 |
| 3 °C |
| 0,25 |
| 94% |
|
| 17h |
 |
| 3 °C |
| 0,41 |
| 87% |
|
| 20h |
 |
| 4 °C |
| 0,41 |
| 89% |
|
| 23h |
 |
| 3 °C |
| 0,4 |
| 89% |
|
Vremenska prognoza za 2194 metara visok vrh Schwarzwand.