Vremenska prognoza - Sextner Stein - Sasso di Sesto
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -2 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 96% |
|
| 5h |
 |
| -2 °C |
| 0,02 |
| 92% |
|
| 8h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -1 °C |
| 2,97 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -2 °C |
| 2,25 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -3 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,23 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -3 °C |
| 0,52 |
| 92% |
|
| 8h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -4 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -1 °C |
| 0,96 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -2 °C |
| 0,95 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -2 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,07 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -2 °C |
| 0,04 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -5 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -3 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 31% |
|
| 23h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 20% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -4 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 7% |
|
| 5h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 2% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 23% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 78% |
|
| 14h |
 |
| 3 °C |
| 0,02 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 0,02 |
| 77% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 61% |
|
| 23h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 28% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -2 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 13% |
|
| 5h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 7% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 33% |
|
| 11h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 75% |
|
| 14h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 96% |
|
| 17h |
 |
| 3 °C |
| 0,02 |
| 50% |
|
| 20h |
 |
| 1 °C |
| 0,14 |
| 83% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0,14 |
| 86% |
|
Vremenska prognoza za 2539 metara visok vrh Sextner Stein - Sasso di Sesto.