Vremenska prognoza - Šišina glavica
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 17 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 21 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 25 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 17h |
 |
| 25 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 23h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 23 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 14h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 23h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 80% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 19 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,29 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 18 °C |
| 0,42 |
| 97% |
|
| 20h |
 |
| 18 °C |
| 0,07 |
| 91% |
|
| 23h |
 |
| 18 °C |
| 2,73 |
| 92% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 18 °C |
| Oborine (mm/h): | 2,87 |
| Oblačnost: | 97% |
|
| 5h |
 |
| 17 °C |
| 2,87 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 18 °C |
| 2,85 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 19 °C |
| 0,64 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 20 °C |
| 0,49 |
| 83% |
|
| 17h |
 |
| 18 °C |
| 0,82 |
| 80% |
|
| 20h |
 |
| 18 °C |
| 0,82 |
| 77% |
|
| 23h |
 |
| 17 °C |
| 1,01 |
| 81% |
|
Vremenska prognoza za 67 metara visok vrh Šišina glavica.